Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC
Zoom afbeelding

van 131,94 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 413xx
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   131,94 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   140,85 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   149,78 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   158,69 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   167,61 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   179,25 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   196,59 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   216,29 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   238,15 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   257,26 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   289,05 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   327,14 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   364,62 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   401,48 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   438,70 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   474,98 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   504,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   533,38 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   590,32 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   648,71 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   715,40 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   770,86 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   826,78 EUR

Glasvezel Grondkabel 4G OM3 - 50/125, LC / LC

Prefab glasvezel grondkabel met 4 vezels en LC-connectoren, voor gebruik buiten. De kabel kan worden gebruikt als een ondergrondse en buitenkabel.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: A-DQ(ZN)B2Y
  • Aantal vezels: 4
  • Vezel type: 4G 50/125µm OM3 Multimode
  • Connector Zijde A: 4x LC
  • Connector Zijde B: 4x LC
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren (metaalvrij)
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: 7mm (Kabelverdeler diameter ca. 16mm)
  • Levering incl. Meetrapport

 

 

Aanbevelingen:

 

Meer glasvezel - buiten en grond kabels vindt u op de pagina: Glasvezel - buitenkabel en grondkabel

 

 

Kabel-intrekhulp

Kabel-intrekhulp

bij deze glasvezel met 4 vezels adviseren wij de volgende Kabel-intrekhulp

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OM3 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OM3 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 12 LC duplex OM3 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 24 vezels)

van 62,97 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM3

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM3

Glasvezel patchkabel, OM3 multimode, connector LC / LC
Kabellengte na selectie, van 0,25 tot 200m

van 7,69 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Media Converter LC Multimode

Glasvezel Media Converter LC Multimode

Glasvezel converter LC multimode
Glasvezel media converter incl. Mini-GBIC, LC, multimode,
gigabit ethernet 10/100/1000BASE-T
geschikt voor glasvezelverbindingen tot 2km

84,75 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Multimode OM3

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Multimode OM3

Glasvezel patchkabel, OM3 multimode, connector LC / SC
Kabellengte na selectie

van 7,53 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 LC duplex OM3 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 LC duplex OM3 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 6 LC duplex OM3 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 12 vezels)

van 51,95 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC

Glasvezelkabel met 4 vezels multimode OM3
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 124,36 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe