Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels
Zoom afbeelding

19,48 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 900001
Intrekhulp voor glasvezelkabels

Herbruikbare intrekhulp

De intrekhulp is geschikt voor onze glasvezelkabels met 4 vezels. De diameter van de intrekhulp bedraagt 40 mm.

Bij gelijktijdige bestelling van een kabel met 4 vezels en de hier aangeboden intrekhulp vindt de levering van de kabel met vooraf gemonteerde intrekhulp plaats. De intrekhulp wordt aan de kabel geschroefd en kan na gebruik voor verdere kabels worden hergebruikt.

 

 

Intrekhulp
Intrekhulp voor glasvezelkabels

 

 

Intrekhulp trekzijde
De “trekzijde"

 

 

Intrekhulp montagezijde
De “montagezijde"

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Kabel 12 Vezels, Multimode, 12G OM4, LC-LC

Glasvezel Kabel 12 Vezels, Multimode, 12G OM4, LC-LC

Glasvezelkabel met 12 vezels multimode OM4
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 215,78 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 8 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 128,16 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
IndustriŽle Media Converter incl. Mini-GBIC LC Singlemode

IndustriŽle Media Converter incl. Mini-GBIC LC Singlemode

Industrial mediaconverter incl. Mini-GBIC, LC, single mode,
gigabit ethernet 10/100/1000BASE-T,
geschikt voor glasvezelverbindingen tot 10km,
geschikt voor DIN rail en wandmontage.

119,50 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 12 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 154,66 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Media Converter 10/100Base-T, SM SC / RJ45

Glasvezel Media Converter 10/100Base-T, SM SC / RJ45

Glasvezel converter SC single mode
Fast ethernet media converter singlemode, geschikt voor glasvezelverbindingen tot 10km

54,12 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezelkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren SC-SC, lengte na selectie

van 128,73 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe