Prefab Glasvezel Kabel 48 Vezels

Hoogwaardige glasvezelkabel met 48 aders voor permanente installatie.

De glasvezelkabels zijn voorgeconfectioneerd met LC-, SC- of ST-stekkers en zijn verkrijgbaar in singlemode- (OS2) en multimode-uitvoeringen (OM3, OM4). De prefab glasvezelkabels met 48 vezels leveren wij met voorgemonteerde intrekhulp.

 


Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?
Wij bieden u graag een geschikte glasvezelkabel voor uw toepassing aan. Gebruik onze glasvezelkabel configurator of neem contact met ons op!

 

 


Toon 1 tot 3 (van in het totaal 3 artikelen) Bladzijden:  1 
Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 48 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 596,16 EUR

( excl. BTW excl. verzendkosten )

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

1 x 'Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, LC-LC' bestellen Details

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, SC-SC

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, SC-SC

Glasvezelkabel met 48 vezels singlemode OS2
connectoren SC-SC, lengte na selectie

van 598,43 EUR

( excl. BTW excl. verzendkosten )

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

1 x 'Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, SC-SC' bestellen Details

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Multimode, 48G OM3, LC-LC

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Multimode, 48G OM3, LC-LC

Glasvezelkabel met 48 vezels multimode OM3
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 637,25 EUR

( excl. BTW excl. verzendkosten )

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

1 x 'Glasvezel Kabel 48 Vezels, Multimode, 48G OM3, LC-LC' bestellen Details

Toon 1 tot 3 (van in het totaal 3 artikelen) Bladzijden:  1 

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe