Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen
Zoom afbeelding

van 62,97 EUR

gestaffelde prijzen:
van 1 Stk. per 69,38 EUR
van 5 Stk. per 66,46 EUR
van 10 Stk. per 62,97 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: volgens de uitvoering

Artikel nr.: 91xxxx
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen

variant:
  Levertijd: 8-10 werkdagen   69,38 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   69,38 EUR

Glasvezel patchpaneel met uittrekbare lade.

Het patchveld aan de voorzijde van de box heeft 12 voorgemonteerde LC duplex OS2-koppelingen (geschikt voor aansluiting van in totaal 24 vezels). Aan de achterzijde heeft de box meerdere verschillende kabelinvoeren, onder andere geschikt voor PG16/M20 kabelschroefverbindingen.

Er zijn twee verschillende versies beschikbaar: Kleur behuizing lichtgrijs en kleur behuizing zwart

 

Glasvezel patchpaneel (19 inch, 1U)
- Afmetingen (H/W/D): 44.5 / 483 / 244 mm
- Materiaal: Steel sheet 1.5 mm
- Kleur: lichtgrijs (RAL 7035) of zwart

Koppelingen
- 12 stukken LC duplex OS2 koppelingen (compleet gemonteerdt)
- Koppelingen met keramische huls
- Kleur van de koppelingen: blauw

 

 

19 inch aansluitbox met 12 LC duplex singlemode koppelingen
19 inch glasvezel patchpaneel met 12 LC duplex OS2 koppelingen.

 

 

 

Achterzijde
Achterzijde met meerdere uitsparingen voor kabelaansluiting, o.a. geschikt voor kabelschroefverbindingen.

 

 

 

Bevestigingshoek
Zijdelingse bevestigingshoek voor diepteverstelling.

 

 

 

 

 

Aanbeveling:

 

Reinigingswerktuig voor LC-stekkers en LC-ferrules

Connector reiniger voor LC-stekkers en LC-ferrules

Naar deze glasvezel patchpaneel verdeeldoos met LC koppelingen bevelen wij onze glasvezel connector reiniger.

 

 

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel grondkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 134,31 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 12 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 154,66 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 24 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 24 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 24 LC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 48 vezels)

van 86,55 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Reinigingswerktuig voor LC-stekkers en LC-ferrules

Reinigingswerktuig voor LC-stekkers en LC-ferrules

42,95 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 8 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 128,16 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 24 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 259,37 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe