Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Singlemode OS2
Zoom afbeelding

van 7,83 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 100199xx
Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Singlemode OS2
variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   7,83 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   7,98 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,14 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,25 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,48 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,71 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,82 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,31 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,14 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   11,51 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   12,42 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   14,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   16,19 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   22,71 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   28,73 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   35,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   38,79 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   42,35 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   45,56 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   49,95 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   53,13 EUR

Glasvezel Patchkabel Duplex OS2 - 9/125µm, LC / LC

 

Hoogwaardige single mode Patchkabel LC-LC met meetrapport

Singlemode glasvezel patchkabel voor binnengebruik met LC connectoren.
De patch cable is verkrijgbaar in lengten van 0,25 tot 100m.

Deze single mode Patchkabel LC-LC heeft zich al vele jaren bewezen.


 

Productspecificaties

  • Kabel type: Patchkabel Duplex
  • Aantal vezels: 2
  • Vezel type: I-V(ZN)H 2E 9/125µm OS2 Singlemode (ongevoelig voor buigen volgens ITU-T G.657.A2)
  • Connector Zijde A: 2x LC
  • Connector Zijde B: 2x LC
  • Lengte: na selectie
  • Kabelkleur: geel
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH)
  • Levering incl. meetrapport

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 6 LC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 12 vezels)

van 51,95 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex E2000/APC - SC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex E2000/APC - SC, Singlemode OS2

Glasvezel patchkabel, OS2 singlemode, connector E2000®/APC - SC
Kabellengte na selectie

van 45,39 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex E2000/APC - LC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex E2000/APC - LC, Singlemode OS2

Glasvezel patchkabel, OS2 singlemode, connector E2000®/APC - LC
Kabellengte na selectie

van 46,37 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel grondkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 134,31 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels

19,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel op kabelhaspel met extra wikkeling

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met extra wikkeling "LC" singlemode

Mobiele kabel, 4 vezel, singlemode met LC connectoren op kabelhaspel

van 397,00 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe