Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC
Zoom afbeelding

van 128,16 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 130xx
Glasvezel Kabel 8 Vezels, Singlemode, 8E OS2, LC-LC

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   128,16 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   139,08 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   149,32 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   163,84 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   171,34 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   180,38 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   195,40 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   207,28 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   217,07 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   225,31 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   257,03 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   278,46 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   317,25 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   338,68 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   370,25 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   391,68 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   426,09 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   447,52 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   501,43 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   556,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   616,13 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   675,32 EUR

Glasvezel Kabel Singlemode, 8E - 9/125, LC / LC

Prefab glasvezelkabel, met 8 vezels en LC-connectoren, voor gebruik binnen en buiten.
De glasvezel kabel wordt geleverd met voorgemonteerde kabel-intrekhulp.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: U-DQ(ZN)BH
  • Vezel type: 8E 9/125µm OS2 Singlemode (ongevoelig voor buigen volgens ITU-T G.657.A1)
  • Connector Zijde A: 8x LC
  • Connector Zijde B: 8x LC
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: geel / zwart
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH), metaalvrij
  • Levering incl. Meetrapport

 

Leveringsomvang:

  • Glasvezelkabel incl. kabel-intrekhulp

 

 

 

 

 

Aanbevelingen:

 

19 inch aansluitboxen met LC stekkers

19" aansluitboxen

passend bij de glasvezelkabels met LC-stekkers op deze pagina vindt u hier 19" aansluitboxen met LC-koppelingen

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels

19,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel grondkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 134,31 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 127,95 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 24 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 24 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 24 LC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 48 vezels)

van 86,55 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Singlemode, 48E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 48 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 596,16 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 12 LC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 24 vezels)

van 62,97 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe