Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, ST-ST

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, ST-ST
Zoom afbeelding

van 133,38 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 313xx
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, ST-ST

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   133,38 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   142,29 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   151,22 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   160,13 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   169,05 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   180,69 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   199,45 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   217,73 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   238,72 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   258,70 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   293,85 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   328,58 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   366,41 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   402,92 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   439,48 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   476,42 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   506,39 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   534,82 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   591,76 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   650,15 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   716,84 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   772,30 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   828,22 EUR

Glasvezel Grondkabel 4G OM3 - 50/125, ST / ST

Prefab glasvezel grondkabel met 4 vezels en ST-connectoren, voor gebruik buiten. De kabel kan worden gebruikt als een ondergrondse en buitenkabel.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: A-DQ(ZN)B2Y
  • Aantal vezels: 4
  • Vezel type: 4G 50/125µm OM3 Multimode
  • Connector Zijde A: 4x ST
  • Connector Zijde B: 4x ST
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren (metaalvrij)
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: 7mm (Kabelverdeler diameter ca. 16mm)
  • Levering incl. Meetrapport

 

 

Aanbevelingen:

 

Op de volgende pagina vindt u meer glasvezelgrondkabels

 

 

Kabel-intrekhulp

Kabel-intrekhulp

bij deze glasvezel met 4 vezels adviseren wij de volgende Kabel-intrekhulp

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, ST-ST

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus "LC" OM3

Mobiele kabel, 4 vezel, multimode met LC connectoren / aansluitbus op kabelhaspel.
Kabellengtes 50m tot 400m

van 499,50 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels

19,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe