Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus "LC" OM3

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus
Zoom afbeelding

van 499,50 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 8413xx
Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus "LC" OM3

variant:
  Levertijd: 6-8 weken   499,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   597,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   703,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   897,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.156,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.332,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.493,50 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   1.751,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.953,50 EUR

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus

Mobiele glasvezelkabel met 4 vezels, multimode met LC connectoren / aansluitbus

 

De hier aangeboden glasvezelkabels op kabeltrommels van Schill zijn speciaal voor mobiele toepassingen ontwikkeld. De kabel is gemaakt om veelvuldig te worden op- en afgerold.

Deze extreem resistente speciale glasvezelkabels met stalen wapening en kabelmantel van PUR zijn bestand tegen lopen en er kunnen zelfs auto's overheen rijden. De kabelmantel van PUR zorgt voor een lange levensduur van de glasvezelkabels. Tegelijkertijd is de kabel uiterst geschikt voor gebruik buiten.

De glasvezelkabel is verstevigd met aramidevezels en is bestand tegen hoge trekbelastingen. Met een doorsnede van slechts 5 mm is de kabel zeer flexibel en kan goed worden opgerold.

 

Productspecificaties

  • Vezel type: 4G 50/125µm OM3 multimode
  • Aansluiting kant A: 4x LC connector
  • Aansluiting kant B: 4x LC bus
  • Lengte: na selectie
  • Trommel afhankelijk van kabellengte: Schill GT310, GT380 of GT450
  • Geïntegreerde stalen wapening
  • Materiaal buitenmantel: PUR
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: ca. 5mm
  • Minimale buigstraal: ca. 50mm
  • RoHS conform
  • Levering incl. Meetrapport
  • Kabelbescherming voor de connectoren

 

 

Kabellengtes en trommelgroottes

Artikel-
nummer
Kabel-
lengte
Vezel
type
Tommel Gewicht
ong.
EAN / GTIN
841305  50m OM3  Schill GT 310 4,0 kg 4251393441307
841307  75m OM3  Schill GT 310 4,8 kg 4251393441314
841310  100m OM3  Schill GT 310 5,6 kg 4251393441321
841315  150m OM3  Schill GT 310 7,2 kg 4251393441338
841320  200m OM3  Schill GT 380 11,8 kg 4251393441345
841325  250m OM3  Schill GT 380 13,4 kg 4251393441352
841330  300m OM3  Schill GT 380 15,1 kg 4251393441369
841335  350m OM3  Schill GT 450 18,2 kg 4251393441376
841340  400m OM3  Schill GT 450 19,8 kg 4251393441383

 

 

 

Kabeltrommel met LC-bus in trommelkern
Kabeltrommel met bus in trommelkern, uitvoering "LC" OM3

 

 

LC OM3 aansluitbus in trommelkern
LC OM3-bus in trommelkern. Gebruiksvoorbeeld met aangesloten glasvezelkabels.

 

 

kabelbescherming, LC multimode OM3 connectoren
De kabelbescherming met ritssluiting beschermt de kabel en de connectoren.

 

 

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, ST-ST

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, ST-ST

Glasvezel grondkabel met 4 vezels multimode OM3
connectoren ST-ST, lengte na selectie

van 133,38 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe