Glasvezel Media Converter 10/100/1000Base-T, SM SC / RJ45

Glasvezel Media Converter 10/100/1000Base-T, SM SC / RJ45
Zoom afbeelding

119,80 EUR

gestaffelde prijzen:
van 0 Stk. per 0,00 EUR
van 1 Stk. per 0,00 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 901601
Glasvezel Media Converter 10/100/1000Base-T, SM SC / RJ45

Gigabit media converter SC single mode

Gigabit glasvezel media converter 10/100/1000Base-T, SM SC / RJ45

 

Singlemode (voor gebruik in combinatie met glasvezelkabels OS1 / OS2)

Aansluiting (koper): RJ45

Aansluiting (FO): SC

Energieverbruik: < 3 Watt

  

Afmetingen

(DxBxH): 115 x 70 x 26 mm

 

Leveringsomvang:

  • Media Converter incl. Netstroomadapter

 

 

Aanbevolen artikelen:

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezelkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren SC-SC, lengte na selectie

van 128,73 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus "SC" singlemode

Mobiele kabel, 4 vezel, singlemode met SC connectoren / aansluitbus op kabelhaspel.
Kabellengtes 50m tot 1000m

van 443,00 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Singlemode OS2

Glasvezel patchkabel, OS2 singlemode, connector SC / SC
Kabellengte na selectie, van 0,25 tot 200m

van 7,83 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezel grondkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren SC-SC, lengte na selectie

van 135,10 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels

19,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe