Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus "SC" singlemode

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus
Zoom afbeelding

van 443,00 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 8411xx
Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus "SC" singlemode

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   443,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   502,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   595,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   843,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   953,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.075,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.198,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   1.394,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   1.549,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   2.458,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   2.757,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   3.073,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   3.443,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   3.753,00 EUR
  Levertijd: 6-8 weken   4.200,00 EUR

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus

Mobiele glasvezelkabel met 4 vezels, singlemode met SC connectoren / aansluitbus

 

De hier aangeboden glasvezelkabels op kabeltrommels van Schill zijn speciaal voor mobiele toepassingen ontwikkeld. De kabel is gemaakt om veelvuldig te worden op- en afgerold.

Deze extreem resistente speciale glasvezelkabels met stalen wapening en kabelmantel van PUR zijn bestand tegen lopen en er kunnen zelfs auto's overheen rijden. De kabelmantel van PUR zorgt voor een lange levensduur van de glasvezelkabels. Tegelijkertijd is de kabel uiterst geschikt voor gebruik buiten.

De glasvezelkabel is verstevigd met aramidevezels en is bestand tegen hoge trekbelastingen. Met een doorsnede van slechts 5 mm is de kabel zeer flexibel en kan goed worden opgerold.

 

Productspecificaties

  • Vezel type: 4E 9/125µm OS2 singlemode
  • Aansluiting kant A: 4x SC connector
  • Aansluiting kant B: 4x SC bus
  • Lengte: na selectie
  • Trommel afhankelijk van kabellengte: Schill GT310, GT380, GT450, SK4822 of SK4823
  • Geïntegreerde stalen wapening
  • Materiaal buitenmantel: PUR
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: ca. 5mm
  • Minimale buigstraal: ca. 50mm
  • RoHS conform
  • Levering incl. Meetrapport
  • Kabelbescherming voor de connectoren

 

 

Kabellengtes en trommelgroottes

Artikel-
nummer
Kabel-
lengte
Vezel
type
Tommel Gewicht
ong.
EAN / GTIN
841105  50m OS2  Schill GT 310 4,0 kg 4251393441109
841107  75m OS2  Schill GT 310 4,8 kg 4251393441116
841110  100m OS2  Schill GT 310 5,6 kg 4251393441123
841115  150m OS2  Schill GT 310 7,2 kg 4251393441130
841120  200m OS2  Schill GT 380 11,8 kg 4251393441147
841125  250m OS2  Schill GT 380 13,4 kg 4251393441154
841130  300m OS2  Schill GT 380 15,1 kg 4251393441161
841135  350m OS2  Schill GT 450 18,2 kg 4251393441178
841140  400m OS2  Schill GT 450 19,8 kg 4251393441185
841150  500m OS2  Schill SK4822 32,6 kg 4251393441192
841160  600m OS2  Schill SK4822 35,9 kg 4251393401400
841170  700m OS2  Schill SK4822 39,2 kg 4251393401417
841180  800m OS2  Schill SK4823 48,4 kg 4251393401424
841190  900m OS2  Schill SK4823 51,7 kg 4251393401431
841191  1.000m OS2  Schill SK4823 55,0 kg 4251393401448

 

 

 

Kabeltrommel met SC-bus in trommelkern
Kabeltrommel met bus in trommelkern, uitvoering "SC" singlemode

 

 

SC singlemode bus in trommelkern
SC singlemode Buchse bus in trommelkern. Gebruiksvoorbeeld met aangesloten glasvezelkabels.

 

 

kabelbescherming, SC singlemode connectoren
De kabelbescherming met ritssluiting beschermt de kabel en de connectoren.

 

 

Kabeltrommel met 1000m singlemode glasvezelkabel
Kabeltrommel met 1000m glasvezelkabel. De transportwagen is optioneel verkrijgbaar.
Transportwagen voor Schill SK4823 bzw. Transportwagen voor Schill SK4822

 

 

Glasvezel Kabel op kabelhaspel met aansluitbus

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe