Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, OM1, ST-ST

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, OM1, ST-ST
Zoom afbeelding

van 112,31 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 011xx
Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, OM1, ST-ST

variant:
  Levertijd: 8-10 werkdagen   112,31 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   121,91 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   130,61 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   140,92 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   150,94 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   160,33 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   188,54 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   225,11 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   266,75 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   333,59 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   372,60 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   433,03 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   490,04 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   540,46 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   587,48 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   637,49 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   687,51 EUR

Glasvezel Kabel 4G OM1 - 62,5/125, ST / ST

Prefab multimode OM1 glasvezelkabel, met 4 vezels en ST-connectoren, voor gebruik binnen en buiten.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: U-DQ(ZN)BH
  • Aantal vezels: 4
  • Vezel type: 4G 62,5/125µm OM1 Multimode
  • Connector Zijde A: 4x ST
  • Connector Zijde B: 4x ST
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: 7mm (Kabelverdeler diameter ca. 16mm)
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH), metaalvrij
  • Levering incl. Meetrapport

 

 

Aanbevelingen:

 

Meer glasvezelkabels met OM1 vezels vindt u op de pagina: Glasvezelkabel OM1

 

Kabel-intrekhulp

Kabel-intrekhulp

bij deze glasvezel met 4 vezels adviseren wij de volgende Kabel-intrekhulp

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, OM1, ST-ST

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe