Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, SC-SC

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, SC-SC
Zoom afbeelding

van 125,14 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 213xx
Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, SC-SC

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   125,14 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   133,54 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   141,95 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   150,35 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   158,76 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   169,73 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   186,07 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   204,64 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   225,24 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   243,25 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   280,06 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   349,59 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   353,07 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   388,69 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   424,65 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   459,70 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   487,92 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   516,13 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   571,14 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   627,56 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   691,99 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   745,58 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   799,61 EUR

Glasvezel Kabel 4G OM3 - 50/125, SC / SC

Prefab multimode glasvezelkabel, met 4 vezels en SC-connectoren, voor gebruik binnen en buiten.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: U-DQ(ZN)BH
  • Aantal vezels: 4
  • Vezel type: 4G 50/125µm OM3 Multimode
  • Connector Zijde A: 4x SC
  • Connector Zijde B: 4x SC
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: 7mm (Kabelverdeler diameter ca. 16mm)
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH), metaalvrij
  • Levering incl. Meetrapport

 

 

Aanbevelingen:

 

Kabel-intrekhulp

Kabel-intrekhulp

bij deze glasvezel met 4 vezels adviseren wij de volgende Kabel-intrekhulp

 

 

19 inch aansluitboxen met SC stekkers

19" aansluitboxen

passend bij de glasvezelkabels met SC-stekkers op deze pagina vindt u hier 19" aansluitboxen met SC-koppelingen

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Dit product is compatibel met:

Glasvezel Media Converter 10/100Base-T, MM SC / RJ45

Glasvezel Media Converter 10/100Base-T, MM SC / RJ45

Glasvezel converter SC multimode
Fast ethernet  media converter Multimode, geschikt voor glasvezelverbindingen tot 2km

49,12 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Gigabit Glasvezel Media Converter 10/100/1000Base-T, Multimode, SC

Gigabit Glasvezel Media Converter 10/100/1000Base-T, Multimode, SC

Gigabit media converter SC multimode
Gigabit ethernet media converter multimode, geschikt voor glasvezelverbindingen tot 550m

99,50 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC

Glasvezel Kabel 4 Vezels, Multimode, 4G OM3, LC-LC

Glasvezelkabel met 4 vezels multimode OM3
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 124,36 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels

19,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe