Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, ST-ST

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, ST-ST
Zoom afbeelding

van 135,77 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 310xx
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, ST-ST

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   135,77 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   144,58 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   149,00 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   153,41 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   162,23 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   166,64 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   175,46 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   188,69 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   223,97 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   256,60 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   325,62 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   347,52 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   389,01 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   443,62 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   470,40 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   511,97 EUR

Glasvezel Grondkabel 4E OS2 - 9/125, ST / ST

Prefab glasvezel grondkabel met 4 vezels en ST-connectoren, voor gebruik buiten. De kabel kan worden gebruikt als een ondergrondse en buitenkabel.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: A-DQ(ZN)B2Y
  • Aantal vezels: 4
  • Vezel type: 4E 9/125µm OS2 Singlemode (ongevoelig voor buigen volgens ITU-T G.657.A1)
  • Connector Zijde A: 4x ST
  • Connector Zijde B: 4x ST
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren (metaalvrij)
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: zwart
  • Kabeldiameter: 7mm (Kabelverdeler diameter ca. 16mm)
  • Levering incl. Meetrapport

 

 

Aanbevelingen:

 

Op de volgende pagina vindt u andere glasvezelbuitenkabels en glasvezelgrondkabels

 

 

Kabel-intrekhulp

Kabel-intrekhulp

bij deze glasvezel met 4 vezels adviseren wij de volgende Kabel-intrekhulp

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, ST-ST

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Intrekhulp voor glasvezelkabels

Intrekhulp voor glasvezelkabels

19,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe