Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM4

Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM4
Zoom afbeelding

van 8,25 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad


Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM4

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,25 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,55 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,67 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,86 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,47 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,96 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,64 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   11,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   12,11 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   13,66 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   16,76 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   19,52 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   25,72 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   31,89 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   44,09 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   55,55 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   66,98 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   75,44 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   86,46 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   97,08 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   107,10 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   117,47 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   148,21 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   193,37 EUR

Glasvezel Patchkabel Duplex OM4 - 50/125µm, SC / SC

Multimode glasvezel patchkabel voor binnengebruik met SC connectoren.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: Patchkabel Duplex
  • Aantal vezels: 2
  • Vezel type: I-V(ZN)H 2G 50/125µm OM4 Multimode
  • Connector Zijde A: 2x SC
  • Connector Zijde B: 2x SC
  • Lengte : na selectie
  • Kabelkleur: heidepaars
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH)
  • Levering incl. Meetrapport

 

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe