Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM1

Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM1
Zoom afbeelding

van 8,73 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: volgens de uitvoering


Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM1

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,73 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,88 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,87 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,61 EUR
  Levertijd: 2-3 werkdagen   12,85 EUR
  Levertijd: 2-3 werkdagen   15,39 EUR
  Levertijd: 2-3 werkdagen   17,56 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   21,54 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   26,53 EUR

Glasvezel Patchkabel Duplex OM1 - 62,5/125µm, SC / SC

Multimode glasvezel patchkabel voor binnengebruik met SC connectoren.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: Patchkabel Duplex
  • Aantal vezels: 2
  • Vezel type: I-V(ZN)H 2G 62,5/125µm OM1 Multimode
  • Connector Zijde A: 2x SC
  • Connector Zijde B: 2x SC
  • Lengte: na selectie
  • Kabelkleur: oranje
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH)
  • Levering incl. meetrapport

 

Meer glasvezelkabels met OM1 vezels vindt u op de pagina: Prefab Glasvezelkabels OM1

 

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe