Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Singlemode OS2
Zoom afbeelding

van 8,28 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 9301xx
Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Singlemode OS2

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,28 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,34 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,40 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,49 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,62 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,75 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,02 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,57 EUR
  Levertijd: 2-3 werkdagen   10,26 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,62 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   13,21 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   14,92 EUR

Glasvezel Patchkabel Duplex OS2 - 9/125µm, LC / SC

Singlemode glasvezel patchkabel voor binnengebruik.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: Patchkabel Duplex
  • Aantal vezels: 2
  • Vezel type: I-V(ZN)H 2E 9/125µm OS2 Singlemode (ongevoelig voor buigen volgens ITU-T G.657.A2)
  • Connector Zijde A: 2x LC
  • Connector Zijde B: 2x SC
  • Lengte : na selectie
  • Kabelkleur: geel
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH)
  • Levering incl. Meetrapport

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Patchkabel Duplex E2000«/APC - SC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex E2000«/APC - SC, Singlemode OS2

Glasvezel patchkabel, OS2 singlemode, connector E2000®/APC - SC
Kabellengte na selectie

van 45,39 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex E2000«/APC - LC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex E2000«/APC - LC, Singlemode OS2

Glasvezel patchkabel, OS2 singlemode, connector E2000®/APC - LC
Kabellengte na selectie

van 46,37 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, LC-LC

Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, LC-LC

Glasvezelkabel met 24 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 259,37 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 12 LC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 24 vezels)

van 62,97 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Singlemode OS2

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Singlemode OS2

Glasvezel patchkabel, OS2 singlemode, connector LC / LC
Kabellengte na selectie

van 7,83 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, SC-SC

Glasvezel grondkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren SC-SC, lengte na selectie

van 135,10 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe