Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM5

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM5
Zoom afbeelding

van 9,43 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad


Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM5

variant:
  Levertijd: 2-3 werkdagen   9,43 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,78 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,22 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,55 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   11,52 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   12,41 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   13,29 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   14,16 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   15,91 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   17,53 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   21,93 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   26,28 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   35,03 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   43,79 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   61,26 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   78,77 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   95,59 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   112,91 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   131,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   148,62 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   165,73 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   184,49 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   270,75 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   358,81 EUR

Glasvezel Patchkabel Duplex OM5 - 50/125µm, LC / LC

 

Hoogwaardige Patchkabel LC-LC OM5 met meetrapport.

Multimode glasvezel patchkabel voor binnengebruik met LC connectoren.
De OM5 patch cable is verkrijgbaar in lengten van 0,25 tot 200m.

Deze OM5 Patchkabel LC-LC heeft zich al vele jaren bewezen.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: Patchkabel Duplex
  • Aantal vezels: 2
  • Vezel type: I-V(ZN)H 2G 50/125µm OM5 Multimode
  • Connector Zijde A : 2x LC
  • Connector Zijde B: 2x LC
  • Lengte : na selectie
  • Kabelkleur: limoengroen
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH)
  • Levering incl. meetrapport

 

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe