Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM3

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM3
Zoom afbeelding

van 7,69 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad


Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC, Multimode OM3

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   7,69 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   7,84 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   7,91 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   7,97 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   8,87 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,19 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   9,55 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   10,62 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   11,57 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   13,85 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   15,80 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   19,38 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   23,87 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   34,61 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   38,82 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   49,33 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   66,13 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   71,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   74,54 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   79,58 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   82,94 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   124,96 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   158,57 EUR

Glasvezel Patchkabel Duplex OM3 - 50/125µm, LC / LC

 

Hoogwaardige Patchkabel LC-LC OM3 met meetrapport.

Multimode glasvezel patchkabel voor binnengebruik met LC connectoren.
De kabel is verkrijgbaar in lengten van 0,25 tot 200m.

Deze Patchkabel LC-LC OM3 heeft zich al vele jaren bewezen.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: Patchkabel Duplex
  • Aantal vezels: 2
  • Vezel type: I-V(ZN)H 2G 50/125µm OM3 Multimode
  • Connector Zijde A: 2x LC
  • Connector Zijde B: 2x LC
  • Lengte : na selectie
  • Kabelkleur: aqua (turkoois)
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH)
  • Levering incl. meetrapport

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 LC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 6 LC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 12 vezels)

van 51,95 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 24 Vezels, Multimode, 24G OM3, LC-LC

Glasvezel Kabel 24 Vezels, Multimode, 24G OM3, LC-LC

Glasvezelkabel met 24 vezels multimode OM3
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 494,37 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 48 Vezels, Multimode, 48G OM3, LC-LC

Glasvezel Kabel 48 Vezels, Multimode, 48G OM3, LC-LC

Glasvezelkabel met 48 vezels multimode OM3
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 637,25 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Multimode OM3

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-SC, Multimode OM3

Glasvezel patchkabel, OM3 multimode, connector LC / SC
Kabellengte na selectie

van 7,53 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM3

Glasvezel Patchkabel Duplex SC-SC, Multimode OM3

Glasvezel patchkabel, OM3 multimode, connector SC / SC
Kabellengte na selectie, van 0,25 tot 200m

van 7,69 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel Kabel 8 Vezels, Multimode, 8G OM3, LC-LC

Glasvezel Kabel 8 Vezels, Multimode, 8G OM3, LC-LC

Glasvezelkabel met 8 vezels multimode OM3
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 128,65 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe