Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, SC-SC

Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, SC-SC
Zoom afbeelding

van 261,37 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 260xx
Glasvezel Kabel 24 Vezels, Singlemode, 24E OS2, SC-SC

variant:
  Levertijd: 8-10 werkdagen   261,37 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   283,58 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   305,21 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   327,63 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   349,42 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   414,37 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   458,42 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   567,21 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   676,37 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   785,21 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   894,63 EUR

Glasvezel Kabel 24E OS2 - 9/125, SC / SC

Prefab singlemode glasvezelkabel, met 24 vezels en SC-connectoren, voor gebruik binnen en buiten.
De glasvezel kabel wordt geleverd met voorgemonteerde kabel-intrekhulp.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: U-DQ(ZN)BH
  • Vezel type: 24E 9/125µm OS2 Singlemode
  • Connector Zijde A: 24x SC
  • Connector Zijde B: 24x SC
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: geel / zwart
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH), metaalvrij
  • Levering incl. Meetrapport

 

Leveringsomvang:

  • Glasvezelkabel incl. kabel-intrekhulp

 

 

 

Aanbevelingen

 

19 inch aansluitboxen met 6 LC duplex  OS2 koppelingen

19" aansluitboxen

passende 19” aansluitboxen voor deze glasvezelkabel met 24 vezels vindt u hier

 

 

 

reinigingswerktuig voor SC-stekkers en ferrules

SC-stekker- en ferrulereiniger

bij deze kabel met SC-stekkers adviseren wij ons reinigingswerktuig voor SC-stekkers.
Het werktuig is geschikt voor de reiniging van de stekkereindvlakken en ferrules.

 

 

 

 

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe