Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, SC-SC

Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, SC-SC
Zoom afbeelding

van 155,27 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 240xx
Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, SC-SC

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   155,27 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   167,87 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   180,48 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   192,80 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   205,69 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   218,41 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   243,51 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   264,51 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   293,27 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   322,10 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   351,44 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   381,35 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   445,64 EUR
  Levertijd: 8-10 werkdagen   505,25 EUR

Glasvezel Kabel 12E OS2 - 9/125, SC / SC

Prefab singlemode glasvezelkabel, met 12 vezels en SC-connectoren, voor gebruik binnen en buiten.
De glasvezel kabel wordt geleverd met voorgemonteerde kabel-intrekhulp.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: U-DQ(ZN)BH
  • Vezel type: 12E 9/125µm OS2 Singlemode
  • Connector Zijde A: 12x SC
  • Connector Zijde B: 12x SC
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: geel / zwart
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH), metaalvrij
  • Levering incl. Meetrapport

 

Leveringsomvang:

  • Glasvezelkabel incl. kabel-intrekhulp

 

 

 

Aanbevelingen

 

19 inch aansluitboxen met 6 LC duplex  OS2 koppelingen

19" aansluitboxen

passende 19” aansluitboxen voor deze glasvezelkabel met 12 vezels vindt u hier

 

 

 

reinigingswerktuig voor SC-stekkers en ferrules

SC-stekker- en ferrulereiniger

bij deze kabel met SC-stekkers adviseren wij ons reinigingswerktuig voor SC-stekkers.
Het werktuig is geschikt voor de reiniging van de stekkereindvlakken en ferrules.

 

 

 

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel Grondkabel 4 Vezels, Singlemode, 4E OS2, LC-LC

Glasvezel grondkabel met 4 vezels singlemode OS2
connectoren LC-LC, lengte na selectie

van 134,31 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Reinigingswerktuig voor SC, ST, FC, E2000 stekkers / ferrules

Reinigingswerktuig voor SC, ST, FC, E2000 stekkers / ferrules

43,20 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 SC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 SC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 12 SC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 24 vezels)

van 62,48 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)
Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 SC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 6 SC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 6 SC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 12 vezels)

van 51,63 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe