Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC/APC-LC/APC

Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC/APC-LC/APC
Zoom afbeelding

van 219,42 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 943xx5
Glasvezel Kabel 12 Vezels, Singlemode, 12E OS2, LC/APC-LC/APC

variant:
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   219,42 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   233,10 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   246,78 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   260,46 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   274,14 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   287,82 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   301,50 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   315,18 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   328,86 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   342,54 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   376,74 EUR
  Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad   439,44 EUR

Glasvezel Kabel 12E OS2 - 9/125, LC/APC / LC/APC

Prefab singlemode glasvezelkabel, met 12 vezels en LC/APC-connectoren, voor gebruik binnen en buiten.
De glasvezel kabel wordt geleverd met voorgemonteerde kabel-intrekhulp.

 

Productspecificaties

  • Kabel type: U-DQ(ZN)BH
  • Aantal vezels: 12
  • Vezel type: 12E 9/125µm OS2 Singlemode (ongevoelig voor buigen volgens ITU-T G.657.A1 en G.652.D)
  • Connector Zijde A: 12x LC/APC (8° schuine snede)
  • Connector Zijde B: 12x LC/APC (8° schuine snede)
  • Lengte: na selectie
  • bescherming tegen knaagdieren
  • waterdicht in lengterichting
  • Kleur buitenmantel: blauw
  • Kabeldiameter: 7mm (Kabelverdeler diameter ca. 13mm)
  • RoHS conform
  • Halogeenvrije kabel (LSOH), metaalvrij
  • Levering incl. Meetrapport

 

 

 

Aanbevelingen:

 

19 inch aansluitboxen met LC stekkers

19" aansluitboxen

passend bij de glasvezelkabels met LC/APC-stekkers op deze pagina vindt u hier 19" aansluitboxen met LC-koppelingen

 

 

 

 

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel configurator

Heeft u niet de juiste glasvezelkabel gevonden in onze winkel?

Gebruik onze configurator en configureer glasvezelkabels volgens uw individuele specificaties. Kabeltypes, stekkertypes, aantal vezels en kabellengte kunnen vrij worden gekozen.
Naar de glasvezel kabel configurator

 

 

 

Klanten die dit artikel gekocht hebben, hebben ook de volgende artikelen gekocht:

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC/APC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel (19 inch) - 12 LC/APC duplex OS2 aansluitingen

Glasvezel patchpaneel met 12 LC/APC duplex OS2 koppelingen.
(Geschikt voor maximaal 24 vezels)

van 62,97 EUR (excl. BTW excl. verzendkosten)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe