IndustriŽle Media Converter - PLANET IFT-802TS15

IndustriŽle Media Converter - PLANET IFT-802TS15
Zoom afbeelding

98,45 EUR

gestaffelde prijzen:
van 0 Stk. per 0,00 EUR
van 1 Stk. per 0,00 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 901701
IndustriŽle Media Converter - PLANET IFT-802TS15

PLANET Media Converter IFT-802TS15 - SC, Singlemode

Solide Industriële media converter IFT-802TS15, geschikt voor DIN rail en wandmontage. Voor de aansluiting van singlemode kabels met SC connectoren.

 

Aansluitingen

10/100Base-TX to 100Base-FX

Aansluiting (koper): RJ45

Aansluiting (FO): SC / Singlemode

 

 

Productspecificaties

Type apparaat: Media converter - SC / RJ-45

Fabrikant: PLANET-TECHNOLOGY

EAN-Code / GTIN: 4711213687563

Overdrachtssnelheid: 100 Mbps

Optische golflengte: 1310 nm

Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet

Maximale afstand: 15 km

Statusindicatoren: Link Activity, Stroomvoorziening

Prestatie kenmerken: Flow control, Auto-negotiation, Auto uplink (Auto MDI / MDI-X), Half duplex mode, Full duplex mode, geschikt voor DIN rail en wandmontage, 6KV ESD Protector

Voldoet: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Markering: IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, FCC Part 15 A, IP30

 

 

Energie

Spanning: DC 12 - 48 V

Stroomverbruik tijdens gebruik: 3 Watt

 

Afmetingen & gewicht

Afmetingen (BxDxH): 13,5 cm x 8,5 cm x 3,2 cm

Gewicht: 430 g

 

Temperatuur range

Min. werktemperatuur: -40 °C

Max. werktemperatuur: +75 °C

 

Installatieopties

Geschikt voor DIN rail en wandmontage.

 

Leveringsomvang

Industrial Media Converter Planet IFT-802TS15 zonder Netstroomadapter

 

Opmerking

Deze industrial glasvezel converter kan worden gebruikt met standaard DIN-rail voedingen (DC 12 - 48 V).

 

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Glasvezel Kabel op Kabelhaspel

Ideaal voor mobiel gebruik!

Glasvezel mobiele kabels op kabelhaspels zijn ideaal voor mobiel gebruik; bijv bij sportevenementen, festivals, beurzen... verder

Glasvezelkabel - weet hoe