IndustriŽle Media Converter 10GbE, incl. Mini-GBIC LC Singlemode

IndustriŽle Media Converter 10GbE, incl. Mini-GBIC LC Singlemode
Zoom afbeelding

357,63 EUR

gestaffelde prijzen:
van 0 Stk. per 0,00 EUR
van 1 Stk. per 0,00 EUR

excl. BTW excl. verzendkosten

Levertijd: 1-3 werkdagen - Op voorraad

Artikel nr.: 901901
IndustriŽle Media Converter 10GbE, incl. Mini-GBIC LC Singlemode

Industrial Media Converter incl. Mini-GBIC LC Singlemode

Solide Industriële media converter IXT-705AT, geschikt voor DIN rail en wandmontage, inclusief Mini-GBIC (SFP+) voor de aansluiting van singlemode kabels met LC connectoren.

 

Aansluitingen

100M/1G/2,5G/5G/10GBase-T to 10GBASE-LX

Aansluiting (koper): RJ45

Aansluiting (FO): LC / Singlemode

 

 

Productspecificaties

Type converter: IXT-705AT

Type Mini-GBIC: MTB-LR

Type apparaat: Medienkonverter - LC / RJ-45

Fabrikant: PLANET-TECHNOLOGY

Overdrachtssnelheid: 10 Gbps

Optische golflengte: 1310 nm

Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

Maximale afstand: 10 km

Statusindicatoren: Link Activity, Stroomvoorziening

Prestatie kenmerken: Flow control, Auto-negotiation, Auto uplink (Auto MDI / MDI-X), Half duplex mode, Full duplex mode, geschikt voor DIN rail en wandmontage, 6KV ESD Protector

Voldoet: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ae, IEEE  802.3z,IEEE 802.3x

Markering: IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, FCC Part 15 A, CE

 

 

Energie

Spanning: DC 12 - 48 V

Stroomverbruik tijdens gebruik: 3,3 Watt

 

Afmetingen & gewicht

Afmetingen (BxDxH): 13,5 cm x 8,5 cm x 3,2 cm

Gewicht: 460 g

 

Temperatuur range

Min. werktemperatuur: -40 °C

Max. werktemperatuur: +75 °C

 

Installatieopties

Geschikt voor DIN rail en wandmontage.

 

Leveringsomvang

  • Industriële Media Converter IXT-705AT zonder Netstroomadapter
  • Mini-GBIC MTB-LR

 

Opmerking

Deze industriële glasvezel converter kan worden gebruikt met standaard DIN-rail voedingen (DC 12 - 48 V).

  

 

 

Leveringsomvang: Industrial Media Converter en Mini-GBIC
Leveringsomvang: Industrial Media Converter IXT-705AT, Mini-GBIC MTB-LR.

 

 

IndustriŽle Media Converter 10GbE, incl. Mini-GBIC LC Singlemode

Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

Klantenservice / Advies



E-Mail:
contact@glasvezel-express.nl

Contact Formulier
Offerte Aanvragen

Glasvezel Configurator

Glasvezel Configurator

Glasvezelkabel op maat!

Gebruik onze kabelconfigurator en configureer glasvezelkabels volgens uw wensen... verder

Set Glasvezelkabel

Glasvezelkabel en Media Converter Complete Sets

Glasvezelkabel complete set
voor afstanden van 50m tot 1.000m. verder

Glasvezelkabel - weet hoe